home kontakt mapa serwisu
hardware                dsworkflow                digitalsoftware.com

Introligatornia

Drukowany  przekaz zanim trafi do właściwego adresata musi przybrać odpowiednią formę . Końcowy efekt wizualny to skutek miedzy innymi procesów introligatorskich
więcej»

Software

Cele, które wyznaczają sobie nasi klienci niejednokrotnie nie są łatwe do osiągnięcia  i kluczową kwestią jest właściwe przetwarzanie danych
więcej»

Hardware

Druk niegdyś zarezerwowany dla specjalistów dziś stał się czymś zwyczajnym zarówno w pracy każdego biura jak i w pierwotnym dla niego środowisku poligraficznym.

więcej»

Zapytaj specjalistę
DIGITAL Software       Sp. z o.o.
tel. +48 012 661 87 80
fax +48 012 661 87 85
info@digitalsoftware.com
zapytaj-osoba
Polityka Prywatności - RODO
piątek, 25 maja 2018

POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie... Więcej…

Serwis

DIGITAL Software jest Autoryzowanym Partnerem serwisowym systemów drukujących firmy Canon. Świadczymy serwis urządzeń drukujących marki Xerox, w zakresie druku arkuszowego. Jako dystrybutor urządzeń introligatorskich marki Kisun, oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza Firma gwarantuje Państwu profesjonalny i niezawodny serwis.

Nigdy nie doprowadzamy do tego, abyś został sam ze swoim problemem.

Naszym celem jest dostarczenie szybkiej i wysokiej jakości usługi serwisowej .

Nasi inżynierowie serwisowi posiadają wieloletnią praktykę w obsłudze i wsparciu technicznym rozwiązań drukujących i introligatorskich, wciąż doskonalą swoje umiejętności podczas szkoleń i seminariów technicznych w kraju i zagranicą. Specjalistyczne instrumenty serwisowe i oryginalne komponenty zapewnią najwyższe standardy pracy Państwa urządzenia.

FAQ

Czy i gdzie mogę kupić materiały eksploatacyjne?

Materiały eksploatacyjne mogą Państwo kupić w naszej firmie.
Tel:+48 697 057 822
Mail: serwis@digitalsoftware.com

Gdzie znajdę numer seryjny mojego urządzenia?

Numer seryjny składa się z najczęściej ciągu cyfr. Jest on zazwyczaj schowany pod którąś z osłon lub otwieranych pokryw lub drzwiczek. Lokalizację znajdziesz w instrukcji obsługi w informacjach o urządzeniu. Zawsze możesz o to zapytać w naszym Centrum Zgłoszeniowym.
Tel: +48 12 661 87 95 
Mail: serwis@digitalsoftware.com

Jak mogę uzyskać pomoc serwisową?

Jeśli Twoje urządzenie jest jeszcze objęte gwarancją lub nie skończyła się Twoja umowa serwisowa, zadzwoń pod numer telefonu wskazany w gwarancji lub umowie. Jeśli nie masz gwarancji lub umowy serwisowej zatelefonuj do naszego Centrum Zgłoszeniowego pod numerem telefonu +48 12 622 09 60 lub +48 607 907 777. Pamiętaj, że przyjmujący zgłoszenie zawsze zapyta się o numer seryjny urządzenia. Miej go pod ręką.