home kontakt mapa serwisu
hardware                dsworkflow                digitalsoftware.com

Introligatornia

Drukowany  przekaz zanim trafi do właściwego adresata musi przybrać odpowiednią formę . Końcowy efekt wizualny to skutek miedzy innymi procesów introligatorskich
więcej»

Software

Cele, które wyznaczają sobie nasi klienci niejednokrotnie nie są łatwe do osiągnięcia  i kluczową kwestią jest właściwe przetwarzanie danych
więcej»

Hardware

Druk niegdyś zarezerwowany dla specjalistów dziś stał się czymś zwyczajnym zarówno w pracy każdego biura jak i w pierwotnym dla niego środowisku poligraficznym.

więcej»

Zapytaj specjalistę
DIGITAL Software       Sp. z o.o.
tel. +48 012 661 87 80
fax +48 012 661 87 85
info@digitalsoftware.com
zapytaj-osoba
Polityka Prywatności - RODO
piątek, 25 maja 2018

POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie... Więcej…

O nas

Od wielu lat firma DIGITAL Software buduje swoje doświadczenie dostarczając zindywidualizowane rozwiązania zarówno dla firm sektora poligraficznego jak i dla szeroko rozumianego środowiska biurowego.

Lata praktyki oraz bazowanie na grupie sprawdzonych i rutynowanych pracowników pozwalają nam stale podnosić jakość naszych usług. Zaangażowanie , pasja przy jednoczesnym indywidualnym spojrzeniu na każdego klienta dają gwarancję na efektywnie biznesową współpracę.

Od początku funkcjonowania firmy kooperujemy i związani jesteśmy z najlepszymi brandami zarówno w zakresie rozwiązań hardware jak również jako partner serwisowy. Jesteśmy partnerem firmy Canon w zakresie rozwiązań departamentowych oraz urządzeń do sektora graficznego.  Mając na celu tworzenie elastycznych oraz kompleksowych wdrożeń korzystamy dodatkowo z doświadczeń firm takich jak : INXDigital, Engico czy KISUN.

Aktulany Know – How w dziedzinie druku jak i w zakresie produktów software pozwala nam tworzyć wraz z naszymi klientami funkcjonalne i wydajne biznesowo projekty.

Autorskie oprogramowanie DSW Web2Print oraz szerokie portfolio produktów wraz z profesjonalnymi usługami serwisowymi tworzy kompleksową ofertę naszej firmy.

Elastyczne sposoby finansowania , syntetyczne podejście do zagadnień , entuzjazm w działaniu to główne powody dla których możesz wybrać DIGITAL Software jako swego partnera w biznesie.

 

 

kisun

kisun

ysoft

 


dsw

 

sakata